Zespół Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie - Zespół Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

Idź do spisu treści

Menu główne:

 
 
 

.................................................................................................................................................
        Szanowni Rodzice
   Informujemy, że zostały już ustalone listy dzieci do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2015/2016. Zainteresowani mogą się z nimi zapoznać, są wywieszone w szkole na tablicy ogłoszeń.

 
 
 
 
 

.................................................................................................................................................
                  Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

(finał powiatowych eliminacji)

III miejsce - drużyny szkoły podstawowej w składzie:
                          1. Aleksandra Jaroń
                          2. Zuzanna Wieczorek
                                             3. Damian Myka
                                              4. Daniel Zawadka   
                                                                     GRATULUJEMY! ===>




.................................................................................................................................................

II Konkurs Poezji Obcojęzycznej
pod patronatem wójta naszej gminy p. Bogdana Świątka-Górskiego
w Zespole Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

(język angielski w kategorii szkół podstawowych)
I miejsce - Izabela Duszyńska (Szkoła Filialna w Dębem Małym)
(język angielski w kategorii gimnazjum)
wyróżnienie - Julia Piekarska (Gimnazjum w Wielgolesie)
(język rosyjski w kategorii gimnazjum)
III miejsce - Karol Śluzek (Gimnazjum w Wielgolesie)
               GRATULUJEMY!                   ===>

.................................................................................................................................................
Wielki sukces naszych filatelistów
 -
w
53. Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Filatelistycznym
„Teraz Lubelskie, a Nałęczów jego perłą”

(w kategorii gimnazjum)
I  miejsce   -  Agata Mućko (w ub. roku II miejsce w finale)
                       Karol Mućko (w ub. roku I miejsce w finale)
II miejsce   -  Adam Zadrożny
III miejsce  -  Damian Zadrożny

(w kategorii szkoły średnie)
I miejsce   -  Aleksandra Zawadka (nasza absolwentka)
       Zwycięzcy poszczególnych grup reprezentować będą Okręg Warszawski w Finale Centralnym (Nałęczów, 4-7 czerwca 2015r).    GRATULUJEMY! ===>

.................................................................................................................................................
 Wyróżnienie Dominiki Adamczyk w VIII powiatowym konkursie poezji Jana Pawła II. GRATULUJEMY! ===>

.................................................................................................................................................
I miejsce - Aleksandra Zawadka i Agata Mućko, III miejsce  - Karol Mućko, I miejsce - opiekun p. Zdzisław Ćmoch w konkursie literackim na opowiadanie „filatelistyczno – dydaktyczno - badawcze” organizowanym przez miesięcznik Filatelista. GRATULUJEMY!  ===>

................................................................................................................................................
Wyróżnienie Karola Śluzka w konkursie recytatorskim "Warszawska Syrenka". GRATULUJEMY!  ===>

.................................................................................................................................................
  III miejsce - Agata Mućko w IX finale Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o świętym Maksymilianie. GRATULUJEMY!  ===>

.................................................................................................................................................
     Karol Śluzek zwycięzcą etapu gminnego konkursu recytatorskiego "Warszawska Syrenka" w kategorii gimnazjum. GRATULUJEMY!  ===>

.................................................................................................................................................
    Wyróżnienie Gabrysi Zawadka uczennicy klasy III w VI Powiatowym Konkursie Poezji i Prozy Polskiej - "Zwierzęta duże i małe" w Mińsku Maz. GRATULUJEMY!

.................................................................................................................................................
    II miejsce - Rafał Sikora w 38 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. GRATULUJEMY! ===>

.................................................................................................................................................
         I miejsce - Agata Mućko, II miejsce - Karina Łuszkiewicz w Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o św. Maksymilianie.
          GRATULUJEMY!  ===>

..................................................................................................................................................SUKCES SPORTOWY

     1 marca Uczniowski Klub Sportowy "BŁYSK" działający w naszej szkole wygrał turniej halowy STANISŁAWÓW COP dla rocznika 2000.

Sportowcom serdecznie gratulujemy.

Szczegółowe informacje i galeria zdjęć    

.................................................................................................................................................
     Nasze uczennice mistrzyniami tenisa stołowego w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego dla Uczniów Szkół Podstawowych w Zamieniu. GRATULUJEMY! ===>

.................................................................................................................................................
    Drugie miejsce naszych uczennic w Tenisie Stołowym Dziewcząt w Zamieniu. GRATULUJEMY!  ===>

.................................................................................................................................................

Fundacja Dzieciom „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ” zwraca się
z prośbą o pomoc dla 15-letniej Marlenki - naszej uczennicy

.................................................................................................................................................

PODZIĘKOWANIE WDZIĘCZNYCH RODZICÓW PIOTRA

..........................................................................................................................................................................


DOKTOR  GEOGRAFII
                          
– Pan Zygmunt Tomasz Gajowniczek


............................................................................................................................................................................

I miejsce - Gabrysia Zawadka uczennica klasy III w Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna" GRATULUJEMY! ===>

.................................................................................................................................................

III miejsce - Zuzanna Wieczorek uczennicy kl. V w III Powiatowym Konkursie Przyrodniczo – Ekologicznym EKOŻACZEK 2014.    GRATULUJEMY! ===>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
>
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego